•  

Posadzki epoksydowe, jastrychy i nie tylko

Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego zlecenia związanego z wykonaniem posadzek przemysłowych. Możemy dla Państwa wykonać posadzki betonowe, antypoślizgowe, żywiczne, a także jastrychy. Zapraszamy do współpracy!

Bud-Pos. Iwona Heitzmann

ul. Plantowa 10a, 96-100 Skierniewice

tel.: (46) 833-43-69, 668-028-000, 662-022-259

e-mail: budposspzoo@op.pl

Godziny pracy: poniedziałek – piątek 8-15

 

posadzki przemysłowe

 Zapytaj o nasze usługi:

 

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.budpos-posadzki.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IWONA HEITZMANN BUD-POS, Plantowa 10A 96-100 Skierniewice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem budposspzoo@op.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

  Posadzki przemysłowe w dobrej cenie

   

  Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące posadzek przemysłowych.

  Udzielimy Państwu szczegółowych informacji w kwestiach dotyczących zarówno powszechnie obowiązujących rozwiązań technologicznych, jak i kosztów wykonania posadzek przemysłowych.